Léčení mateřské linie předků

august2014Ženy se mě často ptají, zda meditace na ‘Léčení mateřské linie předků’ může léčit nejen ženy mateřské linie rodiny, které jsou spolu spojeny ‘od dělohy k děloze’, ale také linii žen ze strany rodiny jejich partnera nebo ženy mužské linie (ženské předky z otcovy strany rodiny).
Nechám Měsíční Matku, aby odpověděla za mě!

 

 

‘Jednou večer seděla První žena u ohně s Měsíční Matkou. Nebe bylo plné překrásných hvězd a ony si povídaly dlouho do noci. ‘Než odejdu, chtěla bych ti dát dárek’, řekla Měsíční Matka s úsměvem a postavila se. Na dlani se jí objevila malá kulička měsíčního světla, připomínající perlu. Foukla do ní a světelná kulička vplula První ženě do dělohy. První žena sklonila hlavu, podívala se na své tělo a užasle spatřila, jak její podbřišek září stříbrně bílým světlem. ‘Co je to?’ zeptala se užasle, ale zároveň trochu rozpačitě. ‘Všechny tvé budoucí dcery ponesou mé světlo ve své děloze’, řekla Měsíční Matka. ‘A mé světlo bude dále předáváno jejich dcerám a dcerám jejich dcer. Země bude domovem tvých dcer a všechny ponesou mé světlo, které bude předáváno od dělohy k děloze. Všechny ženy budou s tebou spojeny přes svou dělohu a všechny ženy tak budou propojeny jedna s druhou.’ ‘A co mí synové?’, zeptala se První žena. ‘Také ponesou mé světlo. Ale pouze tvé dcery jej mohou předávat dál přes svou dělohu.’ První žena se zahleděla do světla ohně a představila si všechny své budoucí dcery…a každá z nich je s ní spojená od dělohy k děloze.’

Při léčení linie předků se soustředíme na linii měsíčního světla, které je předáváno od dělohy k děloze. Z fyzického hlediska lze říci, že jdeme po linii mitochondriální DNA, která je předávána od matky k dceři. Pokud léčíme svou mateřskou linii a posíláme do ní světlo, léčíme své předky, kteří jsou zároveň předky jiných žen. Léčení tak proudí k mnohým jiným ženám a dále zpět po těchto liniích až do přítomnosti. Tímto způsobem tedy léčíme zároveň ženy, které s námi nejsou spojeny přímou mateřskou linií, přestože se soustředíme na léčení naší přímé ženské linie. Léčíme-li své předky, léčíme zároveň všechny ženy.

Věřím, že si říjnové Požehnání i meditaci užijete. Odkaz na všechny doplňkové meditace obdržíte e-mailem ihned po registraci.

S láskou a objetím,
Miranda xx

 Registrovat se můžete tady

Zdroj: http://wombblessing.wordpress.com/

Napsat komentář