Požehnání ženského lůna – srpen 2014

topimage-august2014Pozvánka pro všechny skvelé ženy, at žijí kdekoli!
Dovoluji si vás pozvat na Požehnání ženského lůna – úplňkovou meditaci a energetické vyladění. Vyladění probíhá na dálku, je zdarma a proběhne na úplněk 10-08-2014.
ve čtyřech různých časech podle světových časových zón:

06.00 (čas v Anglii)
12.00 (čas v Anglii)
18.00 (čas v Anglii)
24.00 (čas v Anglii)

Předběžnou registraci můžete provést zde registration

V Čechách je o hodinu navíc oproti GMT (času v Anglii): http://www.presnycas.cz/hledani/mesto-6496.html / Womb Blessing timezones / http://www.timezonecheck.com/

Nebojte se, pokud nejste schopni připojit se přesně v pravý čas, zasvěcení energie bude stále k dispozici pro vás a můžete použít naladění meditaci po zvoleném čase přijmout energii.

Pošlete odkaz natuto stránku stránku svým přátelům.

Požehnání je dostupné pro všechny ženy, ať už mají dělohu a menstruační cyklus nebo ne. Ženská božská energie je zde pro nás pro všechny. Jediná podmínka pro přijetí Požehnání je, aby u mladých dívek před Požehnáním proběhla první menstruace.

Sdílejte prosím tyto informace i se svými přítelkyněmi nebo kolegyněmi.

> Více informací o Požehnání ženského lůna

S láskou a světlem, Miranda

Toto Požehnání ženského lůna je dar – dar každé ženě v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, která o něj stojí. Je dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus a stejně jako naši kreativitu a plodnost, sexualitu a spiritualitu.

Energetické zasvěcení přináší obnovení naší přirozené čistoty a krásy, hojnosti a lásky, tvořivosti a magie, moudrosti a síly. Uvolňuje nás z pout minulosti, omezujících představ a očekávání, bolesti a obviňování a vede nás k radosti a hravosti ducha a k vyjádření ženské síly a krásy. Je to nádherné požehnání a obnovení světla ženské duše v drsném mužském světě.

Napsat komentář