Jana Šťastná

Mým naplněním je prohlubovat a posilovat spojení s naším srdcem. Vnášet do přítomnosti krásu, ryzost, ušlechtilost a čistotu. Tvorbou skrze prožitek nacházet pravé hodnoty a naplnění lidského bytí.
BÝT, MILOVAT A TVOŘIT.
Prociťovat okamžiky, vnímat skrze rytmus našich těl vesmírné dění.
Jsem tady především proto, abych byla ženou a spolu s vámi všemi oslavovala sebepřijetím cestu ženství, cestu k soucítění a vnímavosti ke kráse uvnitř.

Jsem maminkou dvou úžasných děvčátek. Obě přišly na svět přirozenou cestou. Přeji všem ženám tento krásný zážitek. Naplňuje mne, když mohu být svědkem, jak každá z Vás bere svůj život do svých rukou a nechá se vést svými niternými pocity. Obdivuji nezměrnou sílu lásky, které jsme my ženy  schopny. Otevřme v sobě prostor nekonečné síle láskyplného a bezpodmínečného zrození.

V posledním roce jsem prošla náročnými změnami. Odešla jsem od partnera, přestěhovala se a začala hledat příčiny mého vnitřního zmatku, napětí, nahromaděné zlosti, únavy, vykořenění. Znovu krůček po krůčku jsem odkrývala uvnitř sebe sama pocity strachu, obavy, pochybnosti. Až na samém dně toho všeho se mi zjevila dětská tvář plná nevyjádřené lásky, soucitná a mírná. Vzala jsem to dítě do náručí a začala jsem mu každý den věnovat láskyplnou pozornost, pohlazení, přijetí. Den ode dne bylo mé vnitřní dítě silnější, sebevědomější a zářivější. Dnes jsem vděčná, že jsem našla odvahu udělat kroky potřebné k tomu, abych mohla znovu najít sama sebe a přijala zodpovědnost za všechno, co jsem ač nevědomě ve svém životě vytvořila. Dnes jsem šťastná a pevně věřím, že každá z nás má v sobě tu sílu, aby mohla ve svém nitru stvořit domov, láskyplný, bezpečný a zářivý.

Jana Šťastná

Kontakt: Jana Šťastná, Tel: 777 136 930, e-mail: jajsemstastna@seznam.cz, číslo účtu: 224425112/ 0300

FacebookTwitterGoogle+

Napsat komentář

Visit Us On Facebook