LÉČENÍ

LÉČENÍ JIZEV PO CÍSAŘSKÉM ŘEZU, NÁSTŘIHU, NATRHNUTÍ HRÁZE

DSC_0082Každá jizva ukrývá nějaký příběh, emocionální zranění, bolest, zradu, vztek, hněv, napětí. Skrze láskyplný a pozorný dotek můžeme jizvu oživit a to, co je skryto pojmenovat, znovuprožít, vyplakat, vykřičet a následně propustit. Při léčení jizvy postupně jemnou masáží, dotekem, prodýcháváním a uvolňováním potlačených emocí hlasovým projevem zpracováváme a nahlížíme prožitek, který jizva v sobě uzamkla. Pracuji s každou ženou tak dlouho, dokud se jizva zcela nezacelí a nevyléčí. Je to aktivní oboustranný proces a je třeba, aby žena byla vstřícná a otevřená a postupně převzala plnou zodpovědnost a sílu k sebevyléčení. Při masáži používám směs éterických olejů, které napomáhají zahojit jak tělo tak i duši.

Masáž s konzultací trvá 60 až 120 minut.

Hodnota masáže 1.000 Kč za hodinu. Cena dohodou podle vašich možností.

 VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

DSC_0068Masáž bodů v oblasti vstupu a uvnitř vagíny. Uvolňuje vše, co si ženy ve spojení se svou intimitou nesou. Pro ženy je vagína, děloha a celá pánev psychosomatickým mostem mezi vnějším a vnitřním světem a cokoli na ženu vytvářelo nátlak či překračovalo její hranice – porod, jizvy, nátlak při  milování, gynekologické prohlídky a zákroky, zneužívání atd. to se mohlo uložit v pánevní oblasti a nyní se projevuje jako bolest, necitlivost, frigidita, anorgasmie a gynekologické potíže. Jemným tlakem na body v této oblasti, prodýcháváním, zpracováním a uvolňováním emocí napomáhám ženě při procesu sebeuzdravení.

Masáž trvá 2-3 hodiny. Podle závažnosti potíží je třeba absolvovat více sezení.

Hodnota masáže 1.000 Kč za hodinu. Cena dohodou podle Vašich možností.

 

 

 

 

FacebookTwitterGoogle+

2 comments

  1. SL says:

    Ráda bych touto cestou poděkovala paní Janě, za její úžasný a citlivý přístup. Absolvovala jsem u ní léčbu jizvy po císařském řezu a následně vaginální mapování. U obou mi poskytla naprosto bezpečný prostor a její přístup byl vždy profesionální a plný úcty a to jak ke mě (bytosti jako takové), tak k mému tělu a jeho traumatům. Paní Jano, moc děkuji za to, že jste a děláte tuto úžasnou práci.SL.

Napsat komentář

Visit Us On Facebook