MASÁŽE

AROMATERAPIE – HOJIVÁ KRAJINA VŮNÍ

MASÁŽ PRO KOJÍCÍ MAMINKY

ID-100193171

Celostní aromaterapeutická masáž celého těla, která vám poskytne  uvolnění a relaxaci v pohodlí Vašeho domova. Masáž je určena pro kojící maminky, které nemají možnost hlídání. Přijedu k Vám domů a vytvoříme takovou atmosféru, aby vaše miminko mohlo s Vámi masáž absolvovat a zároveň i Vy jste si mohla masáž plně vychutnat.

Cena: 1.000 Kč

Masáž trvá 60 minut.

KRÁLOVSKÁ RŮŽOVÁ MASÁŽ

IMG_4583Aromaterapeutická masáž celého těla s použitím vzácné silice růže damašské. Masáž pro čtyři ruce. Neopakovatelný prožitek, který vás zcela pohltí a uvolní nejen vaše tělo a uvede celé vaše bytí do přítombého okamžiku. Prohlubuje a posiluje spojení s naším srdcem. Dovolte si být opečována a hýčkána. Dopřejte si pocit uvolnění a bezpodmínečného přijetí. Nechejte se zahrnout jemnou péčí a zasypat okvětními lístky růží.

Cena : 1.000 – 3.000 Kč

Masáž trvá 60 – 120 minut.

 

KŘIŠTÁLOVÁ MASÁŽ

prakralovna

Očistná masáž, zaměřená na přijetí a propuštění všech fyzických, mentálních a duševních zranění spojených s ženským aspektem v nás. Nejprve smyjeme vše, co je připraveno odejít teplými žínkami a poté rytmickou masáží doplníme energii do míst, která zůstala prázdná.

Masáž trvá 60 – 90 minut.

Cena: 1.000 – 1500 Kč

UMĚNÍ DOTEKU

FreeGreatPicture.com-4808-gesturePřijměte rituál uctívající tělo, duši i ducha prostřednictvím láskyplného doteku. Prožijete masáž horkými žínkami, pohlazení peříčky, kožešinkami a nakonec rytmickou masáž rozehřátými vonnými oleji. Dovolte si úžasný prožitek celistvosti, krásy a přijetí na všech úrovních.

Masáž trvá 2 hodiny

Cena dohodou.

 

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ  

Autor: Věra Tomisová, www.obrazky.celeborn.cz

Masáž během těhotenství poskytuje hlubokou relaxaci a uleví při případných bolestech a lehčích zdravotních potížích. Posiluje láskyplný vztah k sobě sama a samozřejmě i k  miminku. Nechte se hýčkat, můžete přijít i se svým partnerem, aby se mohl jednoduché techniky naučit.

Cena dohodou. Lenka Šťastná

 

 

 

 

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ PRO MUŽE

11992273_679842692150719_696098075_nKrálovská masáž je čtyřruční luxusní masáž, která Vás pohladí nejen na těle, ale i na duši. Sestává se z  jemnějších  a pomalých doteků, které navodí dokonalé uvolnění a pocity klidu a pohody. Pro umocnění Vašeho prožitku využíváme  i vůně a vlastnosti kvalitních přírodních éterických olejů.

Cena dohodou. Délka masáže dle  Vašeho přání 🙂

Lenka Šťastná Tel: 725 864 725 , Jana Šťastná Tel: 602 127 711

FacebookTwitterGoogle+

One comment

  1. Martin says:

    Královská čtyřruční masáž Užasné propojení dvou rozdílných pocitů. Při masáži nevíte co je přestávka maséra. Užíval jsem si propojení dvou energii krásných žen. Doporučuji všem. Žádné vyprávění nenahradí skutečný prožitek.

Napsat komentář

Visit Us On Facebook