Léčivé pobyty a kruhy

ŽENA A PLYNUTÍ

Autor: Ivo Ševčík, www.svetlovsrdci.cz

Autor: Ivo Ševčík, www.svetlovsrdci.cz

Čas ženy se pohybuje po spirále. Žena dýchá v rytmu měsíce, pulsuje s přílivem a odlivem. Plyne jako voda… Její činnosti plynule vplývají jedna do druhé. Stálost nachází ve své proměnlivosti. Její síla a záře se ztrácí a dorůstá do plnosti s Měsícem. Její život plyne ve vlnách. Směr spíše vytušuje, než řídí, poddává se a nechává se vést. Uvolňuje se směrem dovnitř a vnější prostor prosycuje svou láskou. Naplňuje se hloubkou svých pocitů. Žena vdechuje a vydechuje radost i bolest, skrze své lůno pak proměňuje bolest ve vnitřní sílu a Světlo.

Prozařuje a ŽE H NÁ, je přece ŽENA …

S láskou ŽEHNÁM všem ŽENÁM. Vítejte mezi námi …DSCF1078

LÉČIVÉ POBYTY 

 

Autor: Věra Tomisová, www.obrazky.celeborn.cz

Řešíte partnerskou krizi, vztah k sobě, ke své vnitřní ženě, ke svému lůnu. Prožily jste traumatické a bolestné zážitky při porodu, ve vztahu, zneužíval vás někdo v dětství?

Dovolte si vstoupit na cestu léčení. Otevírám pro vás prostor, kde v sobě naleznete sílu a způsob, jak být opět ženou, krásnou, milovanou a milující. Dvoudenní pobyt zahrnuje: Celostní léčivou masáž, vaginální mapování, terapii láskou – léčba dotekem, dechem a hlasem, rituál sebepřijetí.

Terapie může probíhat i on-line pomocí aplikace zoom. Setkáme se tak buď s každým zvlášť nebo společně k vedenému rozhovoru.

Místo: Krásná Lípa, Severní Čechy

Tel: 602 127 711, e-mail: jajsemstastna@seznam.cz

IMG_0112DSC_0082

FacebookTwitterGoogle+

Napsat komentář

Visit Us On Facebook