Milá ženo

aneta_misovie_galerieMilá ženo,

tolik bych Ti toho v tyto dny chtěla předat. Ať se nacházíš v jakékoliv situaci, kdekoliv na světě, tato má slova patří jen a jen Tobě.

Vidím, jak se někdy trápíš. Jak nevíš, kudy se vydat. Cítíš sama, že již takto dál žít nelze, že změna je nutná. Chci Ti podat pomocnou ruku. Musíš vědět, že to, co nyní zraje a probouzí v Tvém nitru, je Tvůj cit – ženský cit, který potřebuješ probudit k životu. Je to Tvá povinnost, ženo.

Věř, že každá těžká životní zkouška může být zvládnuta, překonána, pokud se probudí Tvé úsilí a touha stát se čistou. Ano, Tvá upřímná touha po Světle je to hlavní. Každá si můžeš pod pojmem „čistá žena” představit všelijaký obraz. V důsledku to ale neznamená nic jiného, než se stát „přirozenou“. Nemyslím tím ani tak být v souladu s přírodou, což je nám ženám blízké. Ale je potřeba naučit se být v souladu s Boží Vůlí. K tomu Ti má napomoci Tvé cítění, Tvé nitro, milá ženo.

V tyto dny se k ženám snáší průzračné očistné proudy z nebes, mají očistit vše. Proto otevři s důvěrou své nitro a nech tyto proudy působit na svou duši. Tyto paprsky mohou z Tebe smýt to, co Ti již neprospívá. Tato očista je však nutná a pokud se jí otevřeš, mnoho může být poléčeno. Správně jsi pochopila, že pokud máš používat správně svůj ženský cit, je nutné jej očistit. Ještě toho tolik nosíš v sobě, co Ti již neslouží a na Tvé cestě táhne zpět dolů.

Ale věř: TVÁ TOUHA PO SVĚTLE, JE TO NEJCENNĚNŠÍ, CO MÁŠ. JE TO DAR OD BOHA, OD TVÉHO STVOŘITELE. TATO TOUHA TĚ BUDE CHRÁNIT, AŤ SE JIŽ BUDEŠ NACHÁZET KDEKOLIV. Bude k Tobě přivádět pomoci ať již pozemské, duchovní, či andělské. TVÁ TOUHA STÁT SE ČISTOU, SVĚTLOU ŽENOU MŮŽE PŘINÉST TÉTO ZEMI MÍR. Snaha být čistou a pravdivou v každém okamžiku. To je náš úkol, má milovaná ženo.

Bůh žehnej Tobě, Tvé cestě a Tvému úsilí.

MODLITBA:

Náš Pane,
prosíme Tě, pomoz nám otevřít naše nitra,
abychom mohly přijmout paprsek Tvé čistoty.
Pomoz nám probudit naplno náš cit,
který je tolik zapotřebí.
Prosím, pomoz také vyléčit všechna naše zranění,
která v sobě ještě nosíme.

Pane,
toužím po Tvém Světle, po Tvé Lásce
a Tvé Přítomnosti.
Toužím být milována a sama milovat.
Toužím dávat a podporovat.
Toužím se ještě hodně smát a radovat.

Děkuji Ti za všechny dary, kterými mne
neustále zahrnuješ.
Děkuji Ti, za všechna lidská sdílení, krásná setkání,
pohledy i úsměvy lidí, se kterými jsem se doposud setkala.

Vše nechť zůstane v mém nitru uchováno
jako mé velké BOHATSTVÍ.

AMEN

Dne 8.9.2014 přijala Marcela Sabolová

Napsat komentář